Складнопідрядним є речення:А   В яру шуміли верби густим, затишно-рівним співом, і бадьоро гомоніли на  горі дуби.Б   Мрія ставала дійсністю, дійсність була схожа на мрію.В   Найгіркіша правда утверджує в душі прагнення бути хо...

Складнопідрядним є речення: А   В яру шуміли верби густим, затишно-рівним співом, і бадьоро гомоніли на  горі дуби. Б   Мрія ставала дійсністю, дійсність була схожа на мрію. В   Найгіркіша правда утверджує в душі прагнення бути хорошим, бо правда за самою природою ніколи не принижує людської гідності. Г   Хлопець відчував тихий колисковий смуток, жовтий, як осіннє листя, і сірий, як цей дощ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в бути хорошим,(ЧОМУ?)...