Скласти 2 обернені задачі-За зошити ціною 8 грн кожний заплатили 48грн, а за однакові олівці заплатили 18грн.Яка ціна одного олівця,якщо олівців купили стільки,скільки й зошитів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
купили 6 зошитів,за які заплатили 48грн,ще купили олівців на суму 108грн. Скільки коштує 1 зошит і скільки купили олівців?