Скласти 3 речення і ввести слова на уподібнення приголосних. 1 реченння розібрати синтасично

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.  Уподібнення – це явище, коли в слові разом стоять два чи більше приголосних звуків, коли один звук впливає на інший Можна привести такі приклади: Більш за все я люблю футбол [ФУДБОЛ].  = уподібнення за дзвінкістю, коли перед дзвінким одзвінчується попередній приголосний Всі вважали, що завдання буде важким, але воно було легким [ЛЕХКИМ]. = легким – це виняток уподібнення за глухістю, хоча дзвінки приголосні не оглушуються Проміння – це справжні слова пісні сонця [СОН’Ц’А]. = уподібнення за м’якістю, пом’якшення -завдяки «Я»  2. Синтаксичний розбір речення: Всі вважали, що завдання буде важким, але воно було легким. 1) Розбір: - Мета висловлювання: розповідна - Емоційне забарвлення: неокличне - Граматична основа: три граматичних основи, двоскладні - Наявність другорядних членів: непоширене - Повнота вираження думки: повне речення - Структура речення: складне, має три граматичних основи, сполучникове,  складнопідрядне та  (що завдання буде важким) за допомогою з’ясувального сполучника ЩО (значення з’ясувальне), складносурядне (але воно було легким) за допомогою сполучника АЛЕ 2) Схема речення: [ ____   ====], що 2) [ ___ === ====], але 3) [ ____ ==== ====].