Скласти 3 речення з минулим часом теперішнім часом та майбутнім часом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені вчора купили хом'яка. У мами позавчора було день народження. я вчора подаровала подружці м'яку іграшку. Сьогодні була контрольна робота по математиці.У тата сьогодні день народження.Сьогодні був бенкет.В мене через неділю канікули.Через три місяці я поїду на море.Завтра буде дощ.