Скласти 5 речень зі словами: Всесвіт, галактика, планета, астрономія, зоря.в кожному реченні по одному з цих слів.....

Скласти 5 речень зі словами: Всесвіт, галактика, планета, астрономія, зоря. в кожному реченні по одному з цих слів.....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всесвіт завжди таємнича нескінченність для людства. Планета Земля саме велике чудо світу. Сонце це зірка висвітлює нашу землю. Астрономія велика і загадкова наука. Велика кількість зірок у небі складають галактику.