Скласти 5 тестових завадань до повісті "Климко"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) з ким жив климко ? а) бабуся  б)дядько в)він жив сам  2)де жив климко ? а) у хатинці  біля села б)на станції в)  у сараї 3)яким було місто у ночі ? а) сяючим і світлим  б) темним і  і тихим в) як усі міста   4) як климко впізнавав поїзд Кирила ? а) за зіркою на поїзді  б)за кольором поїзду  в) за гудком 5) як климко вів себе на похоронах дядька кирила ?   а) він плакав і нікого не чув б)  до того часу він заспокоївся і вів себе нормально В) він не прийшов
Гость
1)Кого зустріли на базарі Климко та Зульфат? а)вчительку б)тітку Мотю в)дівчинку 2)яку добу йшов Климко у 2розділі? а)десяту б)третю в)восьму 3)Що побачив перед собою Климко у 2 розділі? а)дерево б)лісок в)посадку 4)що треба було дитю вчительки? а)молоко б)сухарі в)картоплю 5)На що можно було поміняти сіль? а)на все б)одяг в)їжу