Скласти діалог двох однокласників по телефону....Опорні слова:добридень.будь ласка,розкажи,поясни,до побачення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Алло! - Добридень! Покличте, будь-ласка, до телефону Катрусю. Це телефонує їй однокласниця Оленка. - Так, звичайно. - Алло! Привіт, Оленко! - Привіт, Катрусю! Розкажи як там твоє здоровя, коли уже прийдеш до школи? - У мене уже все гаразд, я завтра прийду до школи. Але я не маю коли довго говорити по телефону, тому що ще роблю домашнє завдання. Оленко, поясни мені як зробити останнє рівняння. - Там просто потрібно 320-20 і ти знайдеш невідоме. - Ой, дякую, Оленко за допомогу. - Немає за що. Ми ж найкращі подруги. я завжди і  у всьому тобі допоможу.  - Добре, тоді до завтра. -До побачення, подруго!