Скласти діалог між бабусею і внуком,які мріють посадити навколо свого будинку сад.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-привіт бабусю -привіт мій доорогенький -бабусю, тобі не здається що в хаті дуже жарко? - ах.. якби у нас  був сад фруктових дерев... -ммм.... фрукти обожнюю їх, давай скажемо дідусю а бі він посадив -гаразд весною обовьязково посадимо.. Ну типа я тебе помогла.. не суди строго)