Скласти діалог на тему "Визнання власних помилок може допомогти в переконанні інш

Скласти діалог на тему "Визнання власних помилок може допомогти в переконанні іншого змінити свою поведінку"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, Олесю! Як твої справи? - Привіт, Аня! В мене все погано! Минулого вівторка я зробила величезну помилку. - Де саме? - В моему гуртку є один хлопчик, який мені дуже не подобався... Я про нього постійно говорила нісенітниці своїм подругам і ми чимало сміялися над ним, але після тренування мені стало зле... Дуже сильно розболілася голова, а мої подруги покинули мене сказавши мені: "Вибач, але ми тобі не допоможемо, справляйся сама!". І знаєш що? Мені допоміг той хлопчик, якого я називала поганими словами. Тоді мені так було соромно! Я зрозуміла, що не головне, як він одягнутий, яка в нього зовнішність, а головне його внутрішній світ! - Ого! Я завжди вважала, що зовнішність це головне, але завдяки тобі я зрозуміла, що зовнішність не грає таку важливу роль, як внутрішній світ. Дякую тобі! - Зупинись! Я теж це зрозуміла тільки минулого вівторка, так що немає за що мені дякувати! Краще ходімо я тебе познайомлю з тим хлопчиком?! - Ходімо!