Скласти діалог про бабусю и внука про розмову двох осиб плиззззззззззззззз допоможить будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні погожий весняний день. Ласкаво пригріває сонечко і так хочеться поскоріше піти грати з друзями на вулицю. Я поспішаю додому, поспіхом кидаю портфель і вітаюсь з бабусею: - Добридень, бабусю (ім я)! - Добридень, онуку(онучко)! Як справи у школі? - Все добре. Я піду на вулицю гуляти з друзями. - А що стосовно уроків? Знову мати сваритиме, що не виконав(-ала)? - Ні, я швиденько, обіцяю! - Гаразд.А чи не міг би ти подати мені окуляри? Вони лежать на ооон тій поличці...Бо так хочеться почитати книжку!Я вже поспішаю і стою біля ганку, але бабусине прохання зупиняє мене. - Звичайно!Тримай! - Дякую! Не барися на вулиці.Радісно цілую бабусю! Як чудово, що вона в мене є! - А знаєш що? Давай я разом з тобою почитаю?Я не поспішаю. - Із задоволенням!Як приємно бути корисним для оточуючих!