Скласти діалог телефона розмова 1)Лікар і пацієнт 2)дівчиною та хлопцем який має запросити її в кіно 3)вами та вашим одногрупником який не прийшов на заняття вибрать будь яку тему))срочно допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Пацієнт: Доброго дня! Лікарю.  Лікар: Доброго дня що вас хвилює. Пацієнт: У мене дуже болить горло та сильний кашель ще в мене велика температура 38.5 градусів. Лікар: Ви пили якісь таблетки проти кашлю та шаро понижаючі. Пацієнт: Так але не допомагає будь ласка приїдте та проведіть огляд. Лікар: Гаразд. Говоріть адресу. Пацієнт: Улица Пушкина дом калатушкина квартира зефира под номером 666.  Лікар: Все я через півгодини буду. До зустрічі.  Пацієнт: Если ты не приэдеш почучеш. (перефразуй на До побачення.)