Скласти діалог у розмовно-побутовому стилі "Обмін враженнями про прочитану книгу" використати слова автора у 2-3 реченнях

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, Назаре! - Тарасе, привіт.  - Що ти робив на цих вихідних? - Сидів за комп'ютером, робив уроки, гуляв, читав книжку.  - О, яку саме книгу прочитав?  - "Тарас Бульба". - Які враження?  - Спочатку книга була нудна. Не хотілося зовсім читати. Але з кожною сторінкою розумієш, що цей твір надзвичайно цікавий. Рекомендую! - Потрібно буде прочитати! А я от захопився творчістю Пантелеймона Куліша. Його історична повість "Чорна рада" стала одним із моїх найулюбленіших творів.  - Напевно, ця книга варта того, щоб її прочитати. Бувай! - До зустрічі!