Скласти діалок на 8 реплік "У магазині, вживаючи числівники" визначити розряд кожного числівника ( кількісний, порядковий)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Доброго дня. - Добридень, що бажаєте придбати? - Два батони хліба, будь ласка. - Які саме? Он ті, на першій полиці? - Ні, на четвертій знизу. - Добре. З вас чотири гривні. - Тримайте. До побачення! - На все добре! Два - кількісний; Першій - порядковий; Четвертій - порядковий; Чотири - кількісний.