Скласти до кожного з цих слів по одному реченню:шістнадцять,хвастливий,пестливий,кістлявий,зап'ястний,хворостняк,солдатський,студентський,форпостний.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шістнадцять котенят висрупали в цирку. Мій друг Василь дуже хвастливий. Пестливе котеня пригорнулося до мене. У мене дуже гарний зап*ястний браслет. Студентский гуртожик зачиняється о 22.00 Біля зупинки стояв кістлявий парубок і смалив цигарку.