Скласти формули сполук купрум 2 гідроксид купрум 2 нітрат магній гідроксид купрум 2 сульфат цинк гідроксид ферум 3 оксид натрій карбонат алюміній сульфат фосфор 5 оксид барій ортофосфат

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
купрум 2 гідроксид  Cu(OH)₂ купрум 2 нітрат      Cu(NO₃)₂  магній гідроксид    Mg(OH)₂ купрум 2 сульфат  CuSO₄ цинк гідроксид        Zn(OH)₂ ферум 3 оксид        Fe₂O₃ натрій карбонат      Na₂CO₃ алюміній сульфат  AI₂(SO₄)₃ фосфор 5 оксид      P₂O₅ барій ортофосфат  Ba₃(PO₄)₂