Скласти  і записати  речення зі словосполученням  солов'Їні  пісні,  запах м 'яти,     рум 'яні яблука

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Щовечора, я виходжу в садочок, щоб послухати солов’їні пісні. 2. Запах м’яти - дещо специфічний, тому не кожному сподобається. 3. На землю, в зелену траву, впали рум’яні яблука.
Гость
Опинившись на своєму подвір*ї,я знову відчув такий рідний мені запах м*яти,яку моя мати вирощувала скільки я себе пам*ятаю. Де ще ви почуєте ці хвилюючі серця солов*їні пісні,як не на Вкраїні-неньці?