Скласти і записати речення зі словосполученнями священнізаповіті батьків,несказана гордість численні труднощі благословенний рідний край

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні,як ніколи,стають актуальними священні заповіти батьків. Кожного українця огортає несказана гордість за рідний край. Для досягнення мети на нас чекають числені труднощі. Благословений рідний край є для кожного найдорожчим.