Скласти не величку відповідь роздум на запитання.Що таке "Золота середина"?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Золотою серединою називають ту міру  коли тобі добре але не занадто коли за це тобі не необхідно багато трудитися і чимось ризикувати наприклад коли багто грошей тобі добре але в той же час щоб їх зберегти потрібно доводити зусиль і ти ризикуєш бути ограбленим або вбитим