Скласти опис калини 4 клас (4-5 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Калина -символ України. Цю ніжну,струнку красуню люблять всі. Прикрашена осінніми барвами,стоїть вона  край саду. Шелестить несмліво багряним листям,красується червоними кетягами цілющих ягід. Дивовижна,яскрава! А яка чарівна калина вранці,коли її ніжне листя й плоди вкриті прозорими ,як сльозинки,краплинками роси! Неможливо відвести погляд,милує очі ,притягує до себе своєю казковою красою.
Гость
Це стрункий кущ, з багатьма тонкими вітками, що тягнуться до неба. Із приходом весняного тепла на них набухають бруньки. Потім калина вся вкривається білими суцвіттями-парасольками, вона вбирає тепло сонця та живильну вологу землі. ЇЇ листя яскраво-зелене з нерівними зубчастими краєчками, і в них плутається вітерець. \