Скласти по два речення  із словами Орел(птах і людина),океан (водний простір і будь-який великий простір) уживаючи їх у прямому та переносному значенні

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.На гілці сидів прекрасний орел . У нього зір як  у орла . 2.Перед нами відкривмя безмежний простір океану . Перед ним відкрився океан можливостей  або  Бажаю тобі океан здоров*я та успіхів .
Гость
Один із найшвитших птахів світу є орел Такий швидкий як орел Я бачив океан розгніваний як океан