Скласти програму, яка визначає, яких елементів в масиві Х більше: додатних чи від'ємних. на C++

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
#include using namespace std; int main(){     int N = 10; // Кол-во элементов в массиве     int array[N] = 1,2,3,4,-5,6,7,8,19,-123; // Объявление массива     int plus,minus=plus=0; // Для подсчета отрицательных и положительных     for(int i=0;i0) plus++;            if(array[i]<0) minus++;     }     cout<<"Положительные: "<