Скласти речення і словом село, щоб село було додатком й не змінювалось, тобто слово: СЕЛО, в реченні воно теж СЕЛО.Те ж саме зробіть будьласка у другомі реченні, тільки щоб СЕЛО було обставиною
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя подруга розповiдала менi у школi про своэ село(про що?-додаток). Влiтку ми з моими батьками поидемо до села(куди?-обставина).