Скласти речення із фразеологізмами - повісивши голову, опанувавши себе, схиливши коліна, опустивши руки, роззявивши рота

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Повісивши голову ми з однокласниками йшли до школи. Опанувавши себе він ступив крок, усе наближуючись до екстремального атракціону. Ми слухали розповідь учительки, роззявивши рота.
Гость
Іванко ішов додому повісивши голову,він заробив по інформатиці двійку.Ми з братом ходили в ліс по гриби і заблукали,і розгубилися,але опанувавши себе ми вийшли з лісу.9 травня ветерани клали до пам"ятника квіти схиливши коліна.Опустивши руки Марійка рішала математику.василько роззявивши рота впав у калюжу.