Скласти речення iз словами:годинник.денний.законнiсть.кордонна.стiннiвка.благання.заповiдання.зеленню.клитинна.корiння.омолодження.миттю.миддю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
→Мені подарували годинник. У мене є Денний графік. У кожної країни своя законність. Це - кордонна країна. Мені залишили заповідання. Моя сестра граеться зеленню. У кожної людини кіжа клитинна. У дерева велике коріння. Цей крем для омолодження. Я зробила уроки миттю. Ця річь зроблена з миддю.←