Скласти речення із словосполученнями а. чисте взуття, нове плаття б.Виразне читання, шкільне приладдя в.ясне проміння, пташине щебетання.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а. Я вдягла нове плаття и чисте взуття. б. нам в школі сказали принести шкільне приладдя і книжку "Виразне читання ". в. На дворі я побачив ясне проміння і почув пташине щебетання