Скласти речення, використавши як підмети подані словосполучення: ніхто з нас, чимало хорошого, хтось незнайомий, кілька випадків,, ділити радість

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ніхто з нас не знав відповіді на це питання. Чимало хорошого трапилося зі мною за останній час. Попереду йшов хтось незнайомий. Кілька випадків змінили моє ставлення до цієї людини. Ділити радість краще з друзями.