Скласти речення з фразеологізмами :"до сьомого поту; на всі чотири сторони; одна нога тут,а друга там; п'ять через десяте; сім п'ятниця на тиждень"пожалуйста )))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогоднi вiн працював до сьомого поту.Якщо так , то можеш йти на всi чотири сторони. Ти повинен швидко сходити до магазину, щоб одна нога тут, а друга там.У тебе знов п'яте через десяте, нiчого не вивчив. Ти настiльки не поcтiйна, що в тебе сiм п'ятниць на тиждень.