Скласти речення з поданих слiв.Рiчка, над, журитися, верба, тихо.Летiли, вирiй, в, гуси, далекий.Журавлi, прохолодний, ранок, поля, над, пролiтали.

Скласти речення з поданих слiв. Рiчка, над, журитися, верба, тихо. Летiли, вирiй, в, гуси, далекий. Журавлi, прохолодний, ранок, поля, над, пролiтали.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Над річкою тихо журиться верба. Гуси летіли в далекий вирій. Прохолодним ранком над полем пролітали журавлі.
Гость
1) Тихо над річкою журиться верба.  2) Гуси летіли у далекий вирій.  3)Прохолодним ранком над полем пролітали журавлі.