Скласти речення з поданих словосполучень( по одному з кожним) - Чистий, як сльоза Ясний, як сонечко Упертий, як цап Німа, як рибаЧервоний, як жар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми з мамою помили вікна і вони стали чисті, як сльоза. Сьогодні мій брат ясний, як сонечко Мій сусід упертий, як цап Бабуся дивилась інтернет і була німа, як риба Колір мого светра червоний, як жар