Скласти речення з прикметниками: не близький, а далекий; не радісний, а сумний; не широкий, а вузький; не ледачий, а працьовитий. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА....... Зарание спасибо!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
знаю пока только 2 в мене сьогодні день не радісний, а сумний ,бо я загубив іграшку є у батька син він у нього не ледачий, а працьовитий