Скласти речення з узагальнювальним словом за такими схемами: 1.І ..., і...., і .... - УС 2. ... : ні...., ні... - УС 3.УС, як-от: .... та ...., ... Р.С. "..." - однорідні члени речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.І дерева,і кущі,і трави - все розквітло цієї весни. 2.На уроці не було нікого із старанних учнів: ні Олени,ні Марини - вони захворіли. 3. Моя мама любить багато різних видів квітів,як-от:чорнобривці.та троянди,конвалії