Скласти речення за поданими схемами: 1) ~~~~~~~~(означення) ________ (підмет) =======(присудок),========, і ======= ________.   2)________, ---------( додаток), ========, однак -------- _______ =========.   3) ---------(додаток...

Скласти речення за поданими схемами: 1) ~~~~~~~~(означення) ________ (підмет) =======(присудок),========, і ======= ________.   2)________, ---------( додаток), ========, однак -------- _______ =========.   3) ---------(додаток),_______ ========= --------(додаток), що ========. Буду дуже вдячна:)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Яскраво сонце світить і щебечуть солов*ї