Скласти речення зі слів: Апетит, колектив, алея, панна, хокей, ванна, басейн.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Паркова алея — чудовий житловий масив. У мене покращився апетит. Дружній колектив - запорука успішної роботи. Панна підійшла до вікна й задивилася на сад. У хокей грають справжні чоловіки. Ванна кімната повинна бути обкладена плиткою. У моїй школі є басейн.