Скласти речення зі словами купувати-продавати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На ярмарку було багато народу - хтось купував овочі та фрукти, інші продавали товар. Ми пішли з татом в магазин купувати лижі, а бабуся в цей час пішла продавати на базарі свої пиріжки. В квітковому магазині продають дуже красиві квіти і люди з великим задоволенням їх купують.
Гость
Люди будуть купувати те, що їм потрібно. Хозяїн великого супермаркету, радить продавати той товар, який приносить богато прибутку.