Скласти речення зі словами Славен світ, багряні гаї, зіронька вечірняя, мила годинонька, степ повен, ясен вечір, зеленеє жито

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У літню пору вийдеш в поле а там степ повен квітами,сріблястими травами,шепочуть багряні гаї. Ясен вечір літнього дня заликає до прогулянки. Степ повен духмяними барвами літнього сонечка. Ми йшли удвох і побачили як засіяла зіронька вечірняя. На полі біля нашого села росте зеленеє жито. Маруся та Іван залишилися удома і настала та довгожданна мила годинонька.