Скласти речення зі словами високі досягнення,високий будинок, висока зарплата

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - я мрію щоб в мене були високі досягнення у ... ( например танцах , музыке в школе , на футболе ....) 2 - Я живу у високому будинку 3- в мого татка висока зарплата .
Гость
Я роблю високі досягнення у навчанні.Це допоможе мені купити високий будинок. І в мене буде висока зарплата