Скласти речення зи словом птахівник птахівництво,вівчар вівчарство,мірошник мірошництво,гончар гончарство,гутник гутництво.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Птахівник, вівчар, мірошник - ці назви професій рідко використовують зараз. 2.Вівчарство і птахівництва - робота клопітка і потребує терпіння. 3. Мірошник - це людина, яка перемелює муку.