Скласти речення зi словосполученнями: опанувавши мову, подякувавши вчителевi,виконавши завдання,поставивши запитання,завершивши навчання,досягши успiхiв

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Опанувавши мову, стає можливим правильно висловлювати свою думку. Подякувавши вчителеві, за сьогоднішній урок , я запитав коли відбудеться наступне заняття. Виконавши завдання дома, на уроці я отримав позитивну оцінку. Поставивши запитання я отримав відповідь. Завершивши навчання я планую працювати по обраній мною спеціальності. Досягнувши успіху я доведу собі що я здатний на все.