Скласти реченя зі словами випадок, виразний, Покрова, Полтавщина. На кожне слово треба скласти 1 речення. Срочно!!!! Пожалуйста!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зі мною стався прикрий випадок сьогодні. Дуже виразний погляд створив візажист моделі.Найбільшим святом у жовтні є Покрова Пресвятої Богородиці. Полтавщина багата талантами.