Скласти розповідь про навчання звірів у весняній  лісовій школі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Звірята вчаться все примічати: відрізняти їстівні та отруйні рослини, дізнаватися, хто друг, а хто — ворог. А головня — запам'ятовувати, що і як роблять батьки, та у всьому їх наслідувати. У «лісовій школі» всі звірята — поросята, вовченята, лисенята, білченята й інші — намагаються бути тільки « відмінниками ». Бо ті, хто погано вчиться, першими потрапляють у пазурі хижаків. Тому поросята а неабиякою старанністю повторюють кожну дію своєї мами вчительки.