Скласти синонімічні ряди з таких слів***погоджуватися,радити,референдум,контакти,форум,повідомл

Скласти синонімічні ряди з таких слів***погоджуватися,радити,референдум,контакти,форум,повідомл яти,рекомендувати,давати пораду,конференція,всенародне опитування,взаємини,збори,давати згоду,нарада,віче,плебісцит,доводити до відома. допоможіть ...срочно(*-*)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
радити-рекомендувати-давати пораду погоджуватися - давати згоду референдум-всенародне опитування-віче-плебісцит конференція -збори-нарада повідомляти-доводити до відома контакти-форум (тут не точно, бо не бачу куди воно підходить)