Скласти текс по плану: 1)Хоч на дворі зима,але ми зібралися до лісу на прогулянку.2)Важка дорога3)Ми-на місці 4) Зустріч із зимовим лісом. 5)Приготування обіду. 6)Наші розваги 7)Лапатий сніг 8Дорога до дому.БУДЬ ЛАСКА,СПАСІТ...

Скласти текс по плану: 1)Хоч на дворі зима,але ми зібралися до лісу на прогулянку.2)Важка дорога3)Ми-на місці 4) Зустріч із зимовим лісом. 5)Приготування обіду. 6)Наші розваги 7)Лапатий сніг 8Дорога до дому. БУДЬ ЛАСКА,СПАСІТЬ!!!!!! ДАЮ 10 БАЛІВ☺
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Слава Украине. Слава Петлюра.