Скласти твір про зиму зі слів біло-сніжна літають сніжинки завірюха ліпим бабу снігову дерева в снігу кататись на санчатах і на лижах сніг розтає
Ответ(ы) на вопрос:
Ось і настала білосніжна (пишеться разом) зима.Всі дерева стоять в снігу. З неба повільно почали летіти сніжинки, ще трохи і почнеться справжня завірюха. Зимою ми зазвичай ліпимо снігову бабу , катаємось на санчатах і лижах.Скоро зима закінчиться і сніг почне розтавати
Настала біло-сніжна зима.Усюди літають сніжинки.Вчора була сильна завірюха! Тож снігу тепер дуже багато, і ми з друзями вирішили зліпити снігову бабу.Мені дуже подобається зима,тому що можна робити багато чого.Наприклад: кататись на санчатах,на лижах і на ковзанах.Але треба поквапитись! Зовсім скоро сніг розтає. І наступить весна. Пойдёт? (Сочиняла сама могут быть ошибки...)