Скласти усно невелике висловлювання (5-7 речень) на одну з тем, використовуючи прикметникки різних груп за значенням. теми: "Мамина пісня". "Татове слово". "Дідусеві казки". "Бабусині рушники "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                     Мамина  пісня Мамина піснятака ніжна та мила.Коли мама співає то й душа співає.   Одного разу мама співала в кімнаті моеї сестри на одну мить здалося що це якийсь конерт.Ітак було кожного дня. докі я не зайшла до кімнаті сестри.а в той кіматі співала моя мати.З того часу я називала її "співачка моя".