Скласти варіанти речення так, щоб займенник його виступав у значенні: а) особового займенника в родовому відмінку; б) присвійного займенника. Визначити синтаксичну функцію займенників в обох реченнях

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всі знали його як найкращого учня (тут "його" - особовий займенник у родовому відмінку, в реченні виступає додатком).  Це був його щоденник (тут "його" - присвійний займенник у родовому відмінку, в реченні виступає означенням).