Скласти висловлювання на тему свято у нашій школі подані слова використати як прикметники і іменики випускний учительська знайомий набережна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні у нашій школі свято-випускний.вчителі заздалегідь до свята зібрались щоб обміркувати все про проведення свята.Цього року випускний буде святкуватись біля набережної.Одинадцятикласники дуже раді цьому.