Скоро проліски з-під снігу глянуть синіми очима написати твірр
Ответ(ы) на вопрос:
Розбудило сонечко ліс.Розтопило сніжинку на верхівці сосни.Впала тепла крапелька на сніг.Пробила замет і сухе листя.Там, де вона впала, зявилася зелена стрілочка,а на ній блакитний дзвіночок.Дивиться на сніг і дивується-а чи не рано я прокинувся.Ні не рано пора пора-заспівали пташки.І прийшла весна.