Слова перетворити у форму родового відмінка однини Агрегат, апарат, агітатор, мороз, сум, майдан, кір, віск, мед, бобер, джейран, гейзер, айсберг, гібрид, елемент, зал, камінь, млин, гай, вишняк, очерет, міст, акт, ніж, барвино...

Слова перетворити у форму родового відмінка однини Агрегат, апарат, агітатор, мороз, сум, майдан, кір, віск, мед, бобер, джейран, гейзер, айсберг, гібрид, елемент, зал, камінь, млин, гай, вишняк, очерет, міст, акт, ніж, барвинок, гектар, бурьян, пліт, інститут, хор, материк, меридіан, грам, процент, абзац, горб, щавель, вал, вид, рід, десяток, тин, косинус, радіус, спосіб,ромб, сарай, ягуар, гіпопотам, стиль, інструмент, блок, гопак, поршень, алмаз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
агрегату, апарата, агытатора, морозу, суму, майдану, воску, меду, бобра, гейзера, айсберга, морозу, гыбриду, елемента, залу, каменя, млина, гаю, очерету, мосту, акту, ножа,