Сочинение 5-6 предлжений на тему Менің сүйікті кітабым (Моя любимая книга)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менде маған ұнайды және олардың іске жарату читать.Например любимой.Но книг.И сүйемін самомо арналған көп тұтқын Аскабана.Очень одан кейін бұл кітапты Гарри уқалады кітап қызық кітап! көптеген жақсы впечатлений.Почитайте қалады.
Гость
Менин суекти китабым ол математика.Ол омирде керек болады.Магазинде немесе супермаркета.Жане менин суикти кытабым Английский она жатау керек.Баска Елге барганда керек болады.