СОЧИНЕНИЕ АЯЛДАМА НА КАЗАХСКОМ,СРОЧНО ОЧЕНЬ! МОЖНО СРАЗУ ДВА. ДАЮ БОЛЬШЕ ДЕСЯТИ БАЛЛОВ!!!!!••••••••••••СПАСИБО ЗА ВНИМАНИЕ.

СОЧИНЕНИЕ АЯЛДАМА НА КАЗАХСКОМ,СРОЧНО ОЧЕНЬ! МОЖНО СРАЗУ ДВА. ДАЮ БОЛЬШЕ ДЕСЯТИ БАЛЛОВ!!!!! •••••••••••• СПАСИБО ЗА ВНИМАНИЕ.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біздің қалада қазір барлық аялдамалар жаңадан салынды. Аялдамада жүргіншілер көлік күткенде отыратын мүмкіндік жасалды. Әдемі суреттермен өрнектелген, жан-жағы, төбесі жабық. Аялдамада төлемдер төлейтін, майда-шүйдә сатып алатын шағын дүңгіршектер де бар.